Ponad 10 lat doświadczeń pozwoliło nam wypracować system nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych studentów.

Wiemy, co należy zrobić, aby nasi uczniowie szybko i skutecznie nauczyli się języka i przestali postrzegać go jako obcy.

Najważniejsze są dla nas wymierne efekty, kreatywność i jakość prowadzonych zajęć co potwierdzić mogą uczestnicy naszych kursów.

Nasz zespół

Wszyscy nasi lektorzy to doświadczeni ludzie z pasją do nauczania. Lubimy dzielić się naszą wiedzą i patrzeć na postępy studentów.

Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w wielu szkoleniach. Nasi lektorzy kształcili się również w londyńskiej Callan School, aby poznać główne założenia najpopularniejszej metody bezpośredniej.

Każdy nowy student jest dla nas wyzwaniem, którego podejmujemy się z uśmiechem.